Sveikos mitybos integruota anglų kalbos ir technologijų pamoka

Sveikos mitybos integruotos anglų kalbos ir technologijų pamokos, kurią organizavo vyresnioji anglų kalbos mokytoja S. Puzinienė ir technologijų mokytoja M. Purienė, tikslas buvo sieti mokymą su realiu gyvenimu, su mokinių patirtimi, ugdytis gebėjimą diskutuoti, atlikti užduotis atsakingai netradicinėje aplinkoje.

Pasinaudoję savo gyvenimiška patirtimi ir pateikta sveikos mitybos piramide, 6 klasės mokiniai anglų kalba diskutavo, ar patys ir jų draugai maitinasi sveikai, dalijo patarimus draugams, ką jie turėtų valgyti, o ko ne, kad būtų sveikesni. Po draugiškos diskusijos visi nukeliavo į mokyklos valgyklą pasigaminti desertą iš sveikų produktų.

Mokiniai aktyviai dalyvavo pamokoje, ugdėsi gebėjimus, reikalingus ateičiai.

Mokytoja Sigita