Pirmokų krikštynos 2018

Kai į klasę atėjo penktokai ir pasakė, kad jau laikas pirmokų krikštynoms, labai apsidžiaugėme. Jaudinomės, ar mums pavyks įveikti visas krikštatėvių parengtas užduotis...

Visai neseniai, vos prieš kelis mėnesius, nuaidėjo Mokslo šalies valdovo skambutis ir ir mokyklą subėgo vaikučiai. Penktokai pasveikino atvykus į Mokslo šalį ir palinkėjo sėkmės. Šioje šalyje yra daug menių. Mokinukams teko atverti kiekvienos menės dureles: Vaizduotės, Mįslių, Sporto, Skaičių, Dailės. Kai visos menės buvo atrakintos, nieko kito neliko, kaip suteikti vaikams pirmoko vardą ir įteikti pirmoko pažymėjimus. Visi kartu pakartojome Pasižadėjimą. Mes jau patys tikriausi pirmokai, nes turime krikštatėvius penktokus!

• 20181123_130441
  • k1