„Gerojo lašelio“ akcija Drąsučių mokykloje

Lietuvos vaikų vėžio asociacija „Paguoda“ sausio mėnesį pakvietė prisijungti į GEROJO LAŠELIO dieną, skirtą atkreipti dėmesį į vėžiu sergančius vaikus ir palaikyti juos. Šiaulių rajono Drąsučių mokykla prisijungė prie šios dienos. Visus su taisyklėmis ir idėja supažindino akcijos iniciatorės ikimokyklinio ugdymo mokytojos Inga Jonuškienė ir Lina Vaitkienė.

Dažnai žmonės gyvena atvirkščią gyvenimą: siekia turėti daugiau daiktų ar pinigų, kad už juos gautų tai ko nori, nes atrodo, kad taps laimingesni. Turime būti tuo kuo ištikrųjų esame, juk galime paimti šypseną ir padovanoti ją tiems, kurie jos niekada neturėjo. Paimti drąsą ir įdėti į sielą tų, kurie nemoka kovoti. Paimti gerumą ir padovanoti tiems, kurie nemoka daryti gero. Atrasti meilę tiems, kuriems labai reikia mūsų šypsenos, padrąsinimų, apkabinimų ir šilumos. Labai džiaugiamės, kad pavyko surinkti daugiau nei šimtą eurų.

Norime nuoširdžiai padėkoti visiems prisidėjusiems prie „Gerojo lašelio‘ dienos: ikimokyklinio ugdymo grupei, mokytojoms ir tėveliams, priešmokyklinio ugdymo grupei ir mokytojai, pradinių klasių mokiniams ir jų mokytojoms, administracijai, aptarnaujančiam personalui, Rasmai Turauskienei, Sigitai Puzinienei, Arnui Andrejevui, Gabrielei Jokubauskaitei.

Širdyje mes liekam tais pačiais vaikais – tikim pasaka, meile, viską nugalinčiu gerumu, blogio sunaikinimu, teisybės pergale. Tik vienu turtingi šioj žemėj esam, gerumu dovanotu kitiems.

• DSC01026
  • DSC01028