Kiaušinių marginimas

Artėjant šv. Velykų šventei, pirmokai nutarė išmokti marginti kiaušinius. Šįkart pasikvietėme pas save į svečius Gabrielės močiutę ir mamytę Jovitas, tetą Jurgą. Vyko edukacinis margučių gražinimo užsiėmimas.

Močiutė mus išmokė daugybės kiaušinių marginimo būdų – suskaičiavome net aštuonis, o mums padėjo Gabrielės mamytė su teta. Kiekvienas vaikutis smagus išskubėjo į namus, nes galėjo savo margučius parsinešti ir jais pasidžiaugti su šeima. Dabar jau ir mes patys namuose galėsime įvairiais būdais marginti kiaušinius šv. Velykų šventei ir namiškius pamokysim. Dėkojame savo viešnioms, kad mums pravedė labai įdomų ir naudingą užsiėmimą.

Pirmos klasės mokytoja Vilija Mikučauskienė