Pergalės festivalyje „Šokis manyje“

Gegužės 10 d. popietę Drąsučių mokyklos ikimokyklinio ugdymo grupės „Boružiukai“ ugdytiniai dalyvavo respublikiniame mažų miestelių ir kaimo vietovių vaikų ir jaunimo šokių festivalyje „Šokis manyje“. Mažiesiems šokėjams tai buvo pirmasis debiutas didžiojoje scenoje. Žiūrovams jie padovanojo du šokius: „Pupa“ ir „Du gaideliai“. Po ilgų svarstymų komisija mažuosius šokėjus apdovanojo „Žiūri komisijos simpatijos“ nominaciją.

Festivalyje taip pat galėjo pristatyti savo erdvinius darbus „Šokis manyje“, net 11 mokinių dalyvavo iš Drąsučių mokyklos. II vietos diplomą laimėjo Emilė Zmitraitė, nominacijomis ir specialiais prizais apdovanotos Austėja Jackūnaitė ir Gabrielė Jokubauskaitė.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja
Inga Jonuškienė