Pirmos klasės mokinių edukacija

Mokslo metų pabaigoje 1 klasės mokinukų laukė įdomus edukacinis užsiėmimas Baristų kepykloje. Mus pasitiko labai miela kepyklos šeimininkė, papuošė kepuraitėmis ir prijuostėmis, tapome panašūs į tikrus kepėjus. Pirmiausiai išminkėme ir iškočiojome tešlą bandelėms, leido patiems pasirinkti mėgstamiausią įdarą, pamokė, kaip padaryti bandelę.

Vėliau mūsų bandelės keliavo tiesiai į įkaitintą krosnį. Kol mūsų bandelės kepė, geroji šeimininkė mus pavaišino skaniomis obuolių sultimis, leido pažaisti kiemelyje. Į mūsų ištiestas rankas atkeliavo iškeptos bandelės...O kaip buvo skanu vaišintis savo pačių pagamintomis bandelėmis! Pagal seną lietuvių paprotį svetingoji šeimininkė mums dar suruošė kiekvienam po lauktuvių maišelį pavaišinti ir namiškius. Mokinukai ir mokytoja esame labai dėkingi gerajai šeimininkei Ilonai Baristienei, kuri irgi lankė Drąsučių mokyklą, Emilijos mamytei Agnei ir močiutei Vilmai, kurių dėka galėjome dalyvauti labai įdomioje edukacijoje.

• 20190606_100059