Užgavėnių šventė, skirta mokyklų bendruomenių metams paminėti Drąsučiuose

Vasario 25 d. rytmetį Šiaulių r. Drąsučių mokyklos jungtinėje ugdymo grupėje „Boružiukai“ vyko edukacinė veikla „Kepam blynus“. Vaikai kartu su mokytojomis ir ŠRSKC Drąsučių filialo organizatore Inga Jonuškiene maišė tešlą, kepė pačius skaniausius Užgavėnių blynus. Valgė ne tik patys, bet ir vaišino atėjusius persirengėlius.

Pradinių klasių mokiniai varžėsi viktorinoje „Ką žinau apie Užgavėnes?“. Viktoriną vedė kultūros renginių organizatorė I. Jonuškienė. Viktorinoje dalyvavo: velniukų, blynų valgytojų, baisuoklių ir ožiukų komandos. Visos komandos buvo labai šaunios, puikiai atsakinėjo į pateiktus klausimus, pabaigoje visi smagiai šoko Užgavėnių ratelius, dainavo dainas, skandavo skanduotes. Visos komandos apdovanotos Užgavėnių skanumynais.

• foto
  • foto1