KONKURSAS „PIEŠINYS – MATEMATIKOS UŽDAVINYS“

Mūsų mokyklos mokinės – penktokė Karolina Žalytė ir septintokė Raminta Cirtautaitė dalyvavo integruotame tarptautiniame matematikos ir informacinių technologijų piešinių konkurse „PIEŠINYS – MATEMATIKOS UŽDAVINYS“.

Konkurso tikslas – paskatinti mokinius kūrybiškai pažvelgti į matematiką, naudojantis teksto redaktoriumi išreikšti savitas, drąsias, patrauklias matematikos interpretacijas.

Informacinių technologijų mokytoja skatino bei rengė savo mokines dalyvauti konkurse.

Mergaičių darbai padaryti tik iš figūrų ir panaudoti užpildo efektai bei kiti figūrų formatavimo būdai, piešiniuose paslėpti matematiniai uždaviniai.

Mokinėms ir mokytojai atsiųsti garbės raštai.

• Karolinos
  • Ramintos